Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧИЗМИ
GUESS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: GFL8JIA ESU10 COGNA
Isbn: FL8JIAESU10-COGNA
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН