Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
UGG

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 1121007K-PCMB
9.190 МКД
9.190 МКД
9.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 32.5
  1
 • 33.5
  2
 • 35
  3
 • 36
  4
 • 37
  5
 • 38
  6
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд UGG
Пол ЈУНИОР УНИВЕРЗАЛНИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Синтетика

Trenutno nema komentara