Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A27EGM
4.990 МКД
3.499 МКД
3.149 МКД
Заштеда: 1.841 МКД
Извести ме за попуст
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • 21
  5
 • 22
  5.5
 • 23
  6.5
 • 24
  7.5
 • 25
  8
 • 26
  9
 • 27
  10
 • 28
  10.5
 • 28.5
  11.5
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол БЕБЕ УНИВЕРЗАЛНИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: Кожа , Постава: Материјали Изработени Од Рециклирани Шишиња Rebotl , Ѓон: Гума , Водоотпорни: Да , Технологија: Rebotl

Trenutno nema komentara
4.990 МКД
3.499 МКД
3.149 МКД
Заштеда: 1.841 МКД
Извести ме за попуст
2
1