Барај
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 220521_WT
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав КУТИЈА: 100% ПОЛИКАРБОНАТ / ЕКРАН: 100% ПОЛИКАРБОНАТ / ПОКРИВКА: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100% СИЛИКОН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221059_MM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219998_GD
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220521_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220007_RG
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220028_MM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220378_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220010_GN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0458L3
12.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSW1121L1
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219968_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220495_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219965_GD
2.490 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1