Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 220007_RG

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав КУТИЈА: 5% АЛУМИНИУМ 95% ЦИНК / ЕКРАН: 100% КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221703_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221473_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221529_MM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222095_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221064_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221538_MM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222095_TQ
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221529_GD
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220782_NU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221047_GD
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221047_SV
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221473_MM
2.290 МКД