Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 220028_MM
2.090 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав КУТИЈА: 5% АЛУМИНИУМ 95% ЦИНК / ЕКРАН: 100% КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222349_BK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 223460_BN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222036_KK
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219968_OR
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222088_MM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222338_MM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222175_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221703_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221473_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221529_MM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 222095_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221064_RG
2.290 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1