Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 219968_GN
1.590 МКД
1.590 МКД
1.272 МКД
Заштеда: 318 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав КУТИЈА: 5% АЛУМИНИУМ 95% ЦИНК / ЕКРАН: 100% КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221605_MM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221473_MM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0675L2
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220521_PU
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220521_WT
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220028_MM
1.672 МКД
Заштеда -20%
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220378_RG
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220010_GN
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0458L3
12.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSW1121L1
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220495_RG
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219965_GD
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.272 МКД
Заштеда: 318 МКД
Извести ме за попуст
2
1