Барај
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 219965_SV
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав КУТИЈА: 5% АЛУМИНИУМ 95% ЦИНК / ЕКРАН: 100% КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221059_MM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219998_GD
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220521_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220521_WT
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220007_RG
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220028_MM
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220378_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220010_GN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0458L3
12.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSW1121L1
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219968_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220495_RG
2.290 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1