Барај
%
×
Live in LEVIS
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 217618_BU
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав КУТИЈА: 4% АЛУМИНИУМ 96% ЦИНК / ЕКРАН: 100% КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК/ РЕМЕНЧЕ: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219998_GD
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220521_PU
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220521_WT
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220378_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220010_GN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0458L3
12.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219968_GN
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220495_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219965_GD
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220495_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219965_SV
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219673_GD
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1