Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 217629_MM
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав КУТИЈА: 4% АЛУМИНИУМ 96% ЦИНК / ЕКРАН: 100% КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 220782_NU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221047_GD
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221605_MM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 221473_MM
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSW1280L1
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSW1161G1
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0725L1
11.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0703G1
12.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0686L2
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0675L2
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0671L1
10.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ GSGW0657L2
11.390 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1