Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 202990_BK
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав КУТИЈА: 5%АЛУМИНИУМ, 95%ЦИНК / ЕКРАН: 100%КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 218726_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219038_YL
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219038_VT
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 219038_GN
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 214086_RG
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 218753_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 218092_BK
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217717_DM
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217629_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217665_NV
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217618_BU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217720_OR
1.790 МКД