Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 202004_MM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав КУТИЈА: 5%АЛУМИНИУМ, 95%ЦИНК / ЕКРАН: 100%КРИСТАЛНО СТАКЛО / ПОКРИВКА: 100%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / РЕМЕНЧЕ: 100%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 218753_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 218092_BK
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217717_DM
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217629_GD
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217665_NV
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217618_BU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217720_OR
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 218082_BN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 213692_GD
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 218087_WT
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217627_RG
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 217629_MM
2.290 МКД