Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 220697_CA
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221871_CA
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221869_CA
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221433_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010219-32
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GTWE927 04150 BRM
10.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSG90 00180 LGW
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSG90 00140 LGW
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSA90 02210 COG
9.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWSA90 02020 COG
10.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79180 LGW
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWBG78 79120 LGW
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221432_CA
2.290 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1