Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 219112_EC

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 15% ЛЕН 20% ПАМУК 65% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 35% ПОЛИУРЕТАН 5% ПОЛИЕСТЕР 60% ХАРТИЈА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWPA93 29780 WLO
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWGG93 22710 WHI
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221520_WT
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221603_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221253_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221186_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220401_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220400_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010260-04
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010272-05
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020326-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK60K612234-YBJ
6.490 МКД