Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 220905_CA
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220423_CA
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220084_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220569_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220697_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220697_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_KK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097905-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67085982-CU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67067906-CU
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67057906-CU
2.990 МКД