Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXP53-8018
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK60K612234-YBJ
6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220524_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221650_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221902_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220135_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221307_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222366_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222403_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221309_WT
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010267-03
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020325-05
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218960_EC
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1