Барај
%
×
Okaidi new collection
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 217982_BL
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110377A-2HV
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110371A-GWQ
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214758_BL
2.490 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1