Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXP19-6064
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221704_CA
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221186_CA
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 222366_KK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221309_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77080327-CU
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010265-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020324-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77040268-CU
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010267-30
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020328-CU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020325-CU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77040263-CU
2.990 МКД
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1