Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
DESIGUAL

ЧАНТА

Шифра на артикл: DG24SAXA04-9019
0 МКД
6.090 МКД
4.872 МКД
Заштеда: 1.218 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221639_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221225_BM
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221063_BM
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220664_HM
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219718_BM
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220520_BM
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP44-9019
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP41-9019
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAW0AW15952-W06
9.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAW0AW15828-ACG
5.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ THAW0AW15826-W06
5.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GE4GZ17 WFCE0 P122
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
0 МКД
6.090 МКД
4.872 МКД
Заштеда: 1.218 МКД
Извести ме за попуст
2
1