Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217087_CA
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220423_CA
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220084_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220569_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220697_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220697_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_KK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097905-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67085982-CU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67067906-CU
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67057906-CU
2.990 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1