Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 217087_OW
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220584_IV
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220697_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220569_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056334-05
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220895_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3603 {A0133B}002
11.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3602 {A0133B}002
10.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3555 {A0488}1628
9.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFW3000 {A0259A}1318
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219112_EC
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1