Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 214884_BN
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ:100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220564_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219412_CA
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218702_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67067712-32
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219314_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28720 COG
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWG92 32200 NTC
8.890 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1