Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 216449_EC
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219799_EC
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218960_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221645_WT
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221441_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_EC
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221220_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220084_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220584_IV
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220697_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_EC
2.290 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1