Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 215602_EC
1.890 МКД
1.890 МКД
1.512 МКД
Заштеда: 378 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 30% ПОЛИЕСТЕР 30% ЦИНК 40% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218960_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220076_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221836_EC
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221220_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220084_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220584_IV
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220724_EC
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220697_EC
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220891_EC
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220569_EC
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056334-05
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220895_EC
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.512 МКД
Заштеда: 378 МКД
Извести ме за попуст
2
1