Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 215602_CA

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 30% ПОЛИЕСТЕР 30% ЦИНК 40% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220564_CA
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219412_CA
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218702_KK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67067712-32
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219314_CA
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWR92 28720 COG
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWWG92 32200 NTC
8.890 МКД