Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 215534_BR
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 10% ЦИНК 2% ПОЛИУРЕТАН 8% ПАМУК 80% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_CL
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219078_OR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219602_CL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219600_CL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218894_OR
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP27-7019
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP19-7009
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220524_OR
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVO92 31050 ORA
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVG93 09130 PCH
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWGG93 06180 LPH
7.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218398_OR
1.890 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1