Барај
%
×
Geox - step out in style
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GHWWG92 04120 WHI
Isbn: HWWG9204120-WHI
0 МКД
7.690 МКД
7.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали МАЛА
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_EC
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218170_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219398_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056339-05
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67065986-05
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67066042-01
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219608_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219418_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219616_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217881_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219920_WT
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217800_EC
1.990 МКД
0 МКД
7.690 МКД
7.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1