Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GHWGA91 99210 WHI
Isbn: HWGA9199210-WHI
0 МКД
8.290 МКД
8.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Детали СРЕДНА
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220671_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219412_EC
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218702_EC
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218922_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 220305_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218919_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67056740-05
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67006321-02
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-01
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004486-05
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67004487-02
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516890 110
7.990 МКД
0 МКД
8.290 МКД
8.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1