Барај
%
×
Okaidi new collection
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
БУНДА
SPRINGFIELD

БУНДА

Шифра на артикл: 1087482-33
1.790 МКД
1.790 МКД
1.074 МКД
Заштеда: 716 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БУНДА
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

1.790 МКД
1.790 МКД
1.074 МКД
Заштеда: 716 МКД
Извести ме за попуст
2
1