Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
CALVIN KLEIN JEANS

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: CK000NB2225A-6O4

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 100%ПОЛИАМИД 9%ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ HB50480170 039
2.990 МКД
Големина
M
XXL
L
XL
S
Sačuvano u omiljne
796 МКД
Заштеда -60%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
516 МКД
Заштеда -60%
645 МКД
1.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
796 МКД
Заштеда -60%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Заштеда -23%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL