Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БОКСЕРКИ
CALVIN KLEIN JEANS

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: CK000NB2216A-1BA
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона Online Only SS
Состав 95%ПАМУК 5%ЕЛАСТИН