Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
БОКСЕРКИ 5П
БОКСЕРКИ 5П
БОКСЕРКИ 5П
БОКСЕРКИ 5П
SPRINGFIELD

БОКСЕРКИ 5П

Шифра на артикл: 1257237-01
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 5П
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1