Барај
%
×
Elevate your style with Mango
М.ДОЛНА ОБЛЕКА
CALVIN KLEIN JEANS

М.ДОЛНА ОБЛЕКА

Шифра на артикл: 000NB2380A-6I7

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 95%ПАМУК 5%ЕЛАСТИН