Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БОКСЕРКИ 3П
TOMMY HILFIGER

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: UM0UM02324-0UG
3.890 МКД
2.723 МКД
2.723 МКД
Заштеда: 1.167 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95%Памук 5%елстин


Trenutno nema komentara
3.890 МКД
2.723 МКД
2.723 МКД
Заштеда: 1.167 МКД
Извести ме за попуст
2
1