Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
БОДИ
TOMMY HILFIGER

БОДИ

Шифра на артикл: DW0DW13502-C87
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОДИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 93%Памук 5%еластин


Trenutno nema komentara