Барај
%
×
Okaidi new collection
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
SPRINGFIELD

ПОЛО БЛУЗА

Шифра на артикл: 0227022-29
1.590 МКД
1.590 МКД
1.272 МКД
Заштеда: 318 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО БЛУЗА
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО БЛУЗА 0227022-69
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
1.590 МКД
1.590 МКД
1.272 МКД
Заштеда: 318 МКД
Извести ме за попуст
2
1