Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 8834293-68
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
SPF -30% ONLINE ONLY

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010680A-32I
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50468392-604
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M2012057A-5XC
4.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A5UDW-CA1
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010632A-OFL
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL