Барај
%
×
Okaidi new collection
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 220011_BM
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% МЕТАЛ 10% ПОЛИЕСТЕР 20% СТАКЛО 30% СМОЛА 30% ДРВО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 220781_HM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221260_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219383_DM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219307_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220778_HM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 1709383BM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221248_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220483_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220772_HM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221262_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221292_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221244_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
2
1