Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 218524_BM
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% КАМЕН 30% АКРИЛ 60% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 220483_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220772_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221262_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221292_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221244_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221245_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220461_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221249_BM
490 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1