Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 217002_PK
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% СТАКЛО 30% БАКАР 50% ВЕЛУР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 217291_LK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 170245_RG
1.190 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1