Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 212340_BL
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 219948_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219947_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219949_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219025_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217289_JN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217002_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216995_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 216999_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217000_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217003_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217075_BL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217073_BL
790 МКД
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1