ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 53953768-30
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
 • XS
  19
 • S
  20
 • M
  21
 • L
  22
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 172034_BGM-L
1.592 МКД
Заштеда 20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 172034_BGS-M
1.592 МКД
Заштеда 20%
1.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""