ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 53095759-49
2.490 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 1.240 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL005886
12.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67071005-99
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67000001-08
1.490 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67090565-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67080561-99
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67020614-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67000001-99
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67000001-56
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67080572-92
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 57057886-99
2.990 МКД
Заштеда 50%
5.990 МКД
Големина
34
36
38
string(0) ""
string(0) ""