Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
HUGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 50475914-440
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 68% Памук 20% Рециклиран Памук 11% Рециклиран Полиестер 1% Еластин
Trenutno nema komentara