Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MISS SIXTY

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 6W3KJ1130000-A28
11.190 МКД
11.190 МКД
7.833 МКД
Заштеда: 3.357 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37098258-05
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L