Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
PARFOIS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 199033_GN
2.290 МКД
2.290 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 12%Најлон, 88%Раион

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37097761-43
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37037764-43
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6884889-27
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013200
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L