Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
PARFOIS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 199038_KK
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 5%Еластин, 95%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37077745-37
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
06
08
10
12
14