Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 37054392-99
Šifra proizvođača: 37054392
2.490 МКД
2.490 МКД
1.743 МКД
Заштеда: 747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 74% Памук 26% Полиестер Постава: 51% Вискоза 49% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DW0DW14423-0K7
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37049203-99
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37089080-99
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37069070-99
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА A061900PDAF-9XX
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
25
26
27
28
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37037881-99
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37067720-99
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА J20J220018-BEH
4.403 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37087761-99
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37099081-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37037765-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37027721-99
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L