Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
PARFOIS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 198788_PK
1.690 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37093855-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37044764-85
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013199
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37081303-85
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS011896
4.590 МКД
Заштеда -30%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL007292
2.547 МКД
Заштеда -70%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 33095010-80
897 МКД
Заштеда -70%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS007651
2.517 МКД
Заштеда -70%
8.390 МКД
Големина
XS
S
M
L