Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
GUESS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: GSS013516
Isbn: W2YD25WD8G2-G7HC
6.190 МКД
6.190 МКД
4.333 МКД
Заштеда: 1.857 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер..

Trenutno nema komentara